cien

O nas

Kto i dlaczego dba o Twój projekt?

 

Radek

Radek

Founder / Dev Director

Szef z zamiłowania, od niedawna, co zdecydowanie stało się jego hobby.

Web Developer od kilku lat.

Doświadczenie zdobywał w krakowskich agencjach i jak to z internetowymi projektami bywa trafiał na góry problemów, co poskutkowało umiejętnością szybkiego, a przede wszystkim różnorodnego rozwiązywania niespodziewanych usterek, awarii i kłopotów.

W projektach bezawaryjność oraz łatwość obsługi stawia na pierwszym miejscu, dzięki czemu może spokojnie spać w nocy nie dostając telefonów z prośbą nagłego reagowania.

Ania

Ania

CEO / Art Director

Mówi, śpiewa, pisze teksty i reklamy w trzech językach, multilanguage usilnie wprowadza w całym zespole.

Jest uzależniona od fitnessu, biegania i lodów czekoladowych. Przywłaszczyła sobie władzę nad działem marketingu oraz copywritingu, a skoro świetnie jej idzie to nikt się w to nie wtrąca.

Znajomość technik marketingowych oraz NLP pozwala jej tworzyć skuteczne teksty reklamowe, a także trafiające w same szczyty wyszukiwań słowa kluczowe kampanii reklamowych.

Patryk

Patryk

Graphic / UX Designer

Poza wyżej wymienionymi również podróżnik, fotograf, taternik i miłośnik gór oraz pagórków.

Mamy wrażenie, że właśnie podczas swoich wędrówek wpadają mu do głowy najlepsze pomysły, które później przelewa na ekran monitora.

Dzięki znajomości, a przede wszystkim używania w projektach technik użyteczności(UX) i ergonomii klienci nigdy nie mają problemów ze znalezieniem, menu, koszyka, numeru telefonu i wszystkich innych spraw, które mają być zauważalne.

Można powiedzieć, że projektowanie stron internetowych ma we krwi.

Kasia

Kasia

Web developer

Najnowszy nabytek firmy, który mało mówi, z kolegą z biurka obok porozumiewa się za pomocą komunikatora, a zakupy robi tylko za pomocą komputera, nawet spożywcze.

Ma swój świat znaczków, cyferek i reszty puzzli, w którym świetnie się odnajduje i tworzy z nich genialne projekty.

Zwolenniczka kodu „user friendly”, który jest tak prosty, że więcej czasu zajęłoby odszyfrowanie instrukcji niż samodzielne wprowadzenie zmian.

Ty też możesz być na szczycie!

Skontaktuj się już dziś!